Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем

Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем
Автор Марк Мэнсон
ISBN 978-617-7552-24-5
Cтраниц 160
Год 2018
Язык Украинский
Издательство Наш формат
Обложка Твердая

181 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 1000 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Про книгу
Смілива іронічна книга для тих, хто втомився бути «позитивним» і «успішним» весь час, і хоче стати справді щасливою людиною.

Десятиліттями нам нав’язували, що позитивне мислення - це шлях до щасливого і багатого життя. Марк Менсон вносить дозу протиотрути проти такого способу існування, і запевняє, що життя неможливе без проблем і невдач. Автор радить навчитися сприймати свої страхи і недоліки, і тільки тоді ми станемо сміливими, чесними, наполегливими і відповідальними. Свої аргументи автор підтверджує прикладами з наукових дослідів, історіями з власного досвіду і життя знаменитостей, та яскравими жартами.

Мистецтво забивати на все – непроста філософія, але вона допоможе правильно розставити пріоритети і зосередитись на проблемах, які дійсно мають значення.

Про автора
Марк Менсон
– американський блогер і підприємець. Автор книг «The Subtle Art of Not Giving a F*ck» і «Models: Attract Women Through Honesty». Засновник і CEO інтернет-компанії Infinity Squared Media LLC.Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!