Кради як митець. Творчий щоденник

Кради як митець. Творчий щоденник
Автор Остин Клеон
ISBN 978-617-12-3376-8
Cтраниц 224
Год 2017
Язык Украинский
Издательство Клуб Семейного Досуга
Обложка Мягкая

83 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 1000 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Остін Клеон — відомий художник, дизайнер, письменник й просто непересічна особистість — створив оригінальний, повний чудових ілюстрацій, прикладів та вправ щоденник, що допоможе відкрити ваш творчий потенціал і навчить, як слід поводитись з ідеями.


Цей щоденник створено для того, щоб ти міг поглянути на світ очима митця, який завжди роззирається, постійно збирає ідеї, шукає наступну крихту натхнення. Його основна мета — зробити тебе креативним крадієм. Ніщо не приходить нізвідки. Усе базується на тому, що вже прийшло раніше, а кожна нова ідея — це просто поєднання або ж переробка однієї чи кількох попередніх ідей. 


Щоденник із вправами і завданнями навчить тебе знаходити натхнення у повсякденні й допоможе краще справлятися із втіленням нових, неймовірних задумів у життя! Заглядай сюди щодня і – навчися красти, як справжній митець!


Як користуватися цим щоденником:
Носи його скрізь із собою
Виконуй хоча б по одній вправі щодня
Повторюй перші два кроки, допоки всі сторінки не буде заповнено


Про автора
Остін Клеон - художник і письменник. Автор бестселерів «Покажи свою роботу!» І «Кради як художник». Остін проводить лекції та семінари по творчості в компаніях Pixar, Google, SXSW, TEDx.
Закінчив університет Майамі. До того, як стати відомим, працював бібліотекарем, веб-дизайнером і рекламним копірайтером. Живе в Остіні, штат Техас, разом з дружиною і синами. Книги Клеона перекладені багатьма мовами. Вони являють собою - оригінальні творчі посібники для тих, хто мріє реалізувати свої ідеї в цифровому столітті.Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!