Можливо все!

Можливо все!
Автор Джон Вон Эйкен
ISBN 978-5-496-01718-3
Cтраниц 352
Год 2016
Язык Украинский
Издательство Клуб Семейного Досуга
Обложка Твердая
0 грн.

Аннотация издательства

Джон Вон Ейкен - експерт у галузі економічної кризи, міжнародний інвестор. легендарний тренер і оратор. Прізнанний експерт в області продажів, маркетингу, менеджменту та особистісного розвитку. Автор бестселерів "Криза - залишитися в живих", "Можливо все!" і "AntiCrisis - Керівництво по виживанню: Менеджмент. Продажі".


17 років практичного досвіду роботи в Росії і країнах СНД;
більше 200 успішно реалізованих реорганізаційних проектів у великих російських і закордонні компанії. 


У своїй книзі «Можливо все!» Джон Вон Ейкен розповідає про персональний розвиток в умовах кризи. У книзі він постарався відповісти на ті питання, які задавали йому люди з різних країн у період кризи. Основним завданням, яке поставив перед собою автор, це довести читачам, що криза - це період прихованих можливостей, це період, коли у кожного є шанс на успіх.


«Криза - це поворотний момент, коли компанії, їхні співробітники і керівники приймають рішення про можливості, що відкриваються перед ними», - пише Джон. На думку автора, головне під час кризи - це прийняти правильне рішення. У своїй книзі Джон Вон Ейкен пропонує список з 8 найбільш актуальних рішень під час кризи.


Оглавление

Вступ 
РОЗДІЛ 1
Чи можливо, що можливо все?
РОЗДІЛ 2
«Вітер  змін»
РОЗДІЛ 3
Початок відліку – у голові
РОЗДІЛ 4
Що для мене найважливіше?
РОЗДІЛ 5
Розберімося, чого ви насправді хочете!
РОЗДІЛ 6 
Час діяти!
РОЗДІЛ 7
«Уперед і тільки вперед!»
РОЗДІЛ 8
Рішення – ключ до неможливого
РОЗДІЛ 9 
«Та на все це життя не вистачить!»
РОЗДІЛ 10 
«Чи не пора нам освіжитися»
ЕПІЛОГ
«Так, ви можете!»
Додатки
Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!
Вы смотрели

Можливо все!
Можливо все!