Долина богів. Історії з Кремнієвої долини

Долина богів. Історії з Кремнієвої долини
Автор Александра Вулф
ISBN 978-617-7544-03-5
Cтраниц 288
Год 2018
Язык Украинский
Издательство Yakaboo Publishing
Обложка Мягкая

157 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 1000 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Це книжка про місце, де навіть XXI століття вийшло з моди — так далеко вперед дивляться мешканці Кремнієвої долини. Саме тут, у Сан-Франциско та у містах Затоки Сан-Франциско, вдруге за останні півстоліття відбувається маштабна культурна революція, яка радикально змінює життя планети.

І якщо в 1960-х роках про тодішню революцію писав Том Вулф, то про наших сучасників пише його донька, журналістка Александра Вулф. У центрі її оповіді — не хіппі, а юні стартапери, учасники й учасниці стипендіальної програми легендарного інвестора Пітера Тіля, які отримали від його фундації 100 тисяч доларів з умовою покинути школу, відмовитися від навчання в коледжі на час програми і заснувати власну компанію.

У них багато спільного з тими, хто здійснював культурну революцію у 60-х: вони живуть комунами, експериментують зі стилем життя і прагнуть змінити світ, але пристрасть, якій вони віддаються, інша — робота. Як і тоді, не всі кумири виправдовують очікування, не всі мрії збуваються і не всі амбіції виявляються досяжними. А тим часом Кремнієва долина й надалі живе найсміливішими амбіціями і мріями, навіть мріями про докорінну зміну людства як виду.


Оглавление

Передмова авторки
Вступ 
1. Асперґерський шик 
2. Безглютеновий цивільний шлюб 
3. Хіппі-комуни програмістів 
4. Нескінченна школа 
5. Суто м’ясний ланч 
6. Альфа-дівчатка й бета-хлопчики
7. Безсмертні 
8. П’ять хвилин слави 
9. Нові нові гроші 
10. Коли просити пробачення і коли питати дозволу 
11. Чи це насправді правильно? 
12. Ми будемо Богом
Післямова 
ПодякиОставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!