Homo creativus. Як новий клас завойовує світ

Homo creativus. Як новий клас завойовує світ
Автор Ричард Флорида
ISBN 978-617-7388-82-0
Cтраниц 380
Год 2018
Язык Украинский
Издательство Наш формат
Обложка Твердая
0 грн.

Аннотация издательства

У цьому бестселері визначено поняття нового економічного класу і показано його визначальну роль у подальшому розвитку суспільного життя. «Homo creativus» дасть вам змогу по-новому поглянути на повсякденну дійсність.

Річард Флоріда стверджує, що в майбутньому ми зможемо спостерігати зростання креативного складника в різних сферах діяльності, навіть в економічній. Креативний клас наразі становить близько 30 відсотків усієї робочої сили, і надалі його частка тільки зростатиме. Незабаром саме від нього буде залежати організація робочих місць, економічна ситуація на ринку і розвиток міст.

Річард Флоріда — штатний редактор видання Atlantic, автор статей у New York Times, Wall Street Journal, Economist. Теоретик урбаністики, професор Торонтського університету. Журнал Esquire у 2005-му назвав Річарда «Найкращим і найяскравішим», а у 2006 році Businessweek відзначив Річарда як «Голос інновацій».Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!