Валютні війни. Витоки наступної світової кризи

Валютні війни. Витоки наступної світової кризи
Автор Джеймс Рикардс
ISBN 978-617-7279-88-3
Cтраниц 348
Год 2018
Язык Украинский
Издательство Наш формат
Обложка Твердая

181 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 1000 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Валютні війни — одні з найбільш руйнівних та небажаних явищ міжнародної економіки. У найкращому разі вони просто змушують держави красти прибуток у своїх торгових партнерів. У найгіршому — викликають циклічні процеси інфляції, спад економічної діяльності, накладання санкцій, а інколи й узагалі спричиняють відкрито ворожі дії між державами. Якщо не контролювати ці війни, то наступна зможе призвести до кризи, значно тяжчої за події 2008 року.

Автор розповідає про те, чому сучасна економічна політика не здатна вберегти світ від чергової фінансової катастрофи, однак подає своє бачення варіантів розв'язання проблеми, які ще не пізно застосувати.

Про автора
Джеймс Рікардз
— фінансовий консультант, інвестиційний банкір та менеджер з управління ризиками, що має понад 30 років досвіду роботи на ринку капіталів. Радник Міністерства оборони та служби розвідки США. Виступав медіатором із ведення найперших фінансових воєн за участі Пентагону.Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!