Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях

Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях
Автор Роберт Саттон
ISBN 978-617-727-983-8
Cтраниц 176
Год 2017
Язык Украинский
Издательство Наш формат
Обложка Твердая

162 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 1000 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Книга Роберта Саттона — викладача Стендфордського університету —одразу після публікації увійшла в списки бестселерів за версією видань New York Times, Wall Street Journal, USA Today та Business Week. 


Тематика книги 
Менеджмент, лідерство, робота в команді, СЕО, бізнес, мотивація, психологія. 


Про книгу 
Хто такі мудаки і що вони роблять на вашій роботі? Як виявити мудака і поставити його на місце? Саттон наводить результати досліджень, які свідчать про те, що мудаки на робочу місці не просто принижують колег, негативно впливають на їхню самооцінку, а ще й приносять компанії фінансові збитки. 


Як запровадити правило «Мудакам тут не місце» у вашій компанії і як самому не перетворитися на покидька — просто і лаконічно розповість автор. 


Для кого книга 
Книжка стане в нагоді і працівникам, і різного калібру підприємцям, які хочуть розвиватися і вважають, що робота має приносити радість. 


Чому ця книжка 
Давно доведено, що наявність хоча б одного мудака в компанії знижує продуктивність всього колективу. У своїй книзі Саттон не просто пояснює, чим мудаки небезпечні для роботи, а й дає конкретні рецепти, як знизити число так званих «деструктивних елементів» у вашій компанії, як поводитись, якщо вам таки доводиться працювати з мудаками та що робити, щоб самому не стати таким. 


Про автора 
Роберт Саттон — автор бестселерів-посібників із менеджменту, доктор наук в галузі організаційної психології, викладає управлінські дисципліни у Стенфордському університеті і Стенфордській бізнес-школі. Організовує семінари для менеджерів і керівників компаній по всьому світу. 2007 року журнал BusinessWeek зарахував його до десятки «зірок бізнес-шкіл», тобто людей, які впливають на формування сучасного ділового мислення. 


Відгуки про книжку 
Яскраво... Захопливо... Саттон — за політику нетерпимості до мудаків на роботі.
Newsweek 
 
«Мудакам тут не місце» покладе край терору на роботі. Якщо ви колись були в ролі жертви, ця книжка дасть психологічне заспокоєння, розширить можливості і підтвердить, що ви не перший. 
Booklist  


Ця важлива й цікава книжка допоможе і людям, і менеджерам. Бо життя занадто коротке. Observer (UK) Варто прочитати цю книжку і дотримуватися правила «Мудакам тут не місце». 
Forbes


Оглавление

Передмова
Розділ 1. Що роблять мудаки на робочому місці і чому ви знаете багатьох із них
Розділ 2. Завдані збитки: чому правило необхідно застосовувати на всіх робочих місцях
Розділ 3. Як запровадити правило та підтримувати його ефективність
Розділ 4. Як угамувати свого «внутрішнього покидька » від виходу назовні
Роздиі 5. Коли правлять мудаки: корисні поради
Розділ 6. Чесноти мудаків
Розділ 7. Правило «мудакам туг не місце» як спосіб життя
Від автора
Додаткова література
ПодякиОставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!