Гаррі Поттер і філософський камінь

Гаррі Поттер і філософський камінь
Автор Джоан Роулинг
ISBN 978-966-7047-39-9
Cтраниц 320
Год 2019
Язык Украинский
Издательство А-ба-ба-га-ла-ма-га
Обложка Твердая

223 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 1000 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Перша частина пригод Гаррі Поттера — книга №1 для маленьких читачів. Саме вона сколихнула хвилю любові до читання, яка захопила цілий світ! Такого успіху не мала жодне художне ходожнє видання, доки 1997 року на полицях англійських магазинів не з'явилася перша книга Джоан Роулінг «Гаррі Поттер і філософський камінь».

Сирота на ім'я Гаррі живе під сходами у будинку дядька ті тітоньски Дурслі. Він поки що не знає, як потрапити на платформу дев'ять і три чверті, користуватися чарівною паличкою, та літати на мітлі. Але одного разу до нього прилетить сова із загаднковим листом, який запрошує його до навчання у Школі Чарів та Чаклунства, і з того дня його життя докорінно зміниться...

Варто було лише потрапити до магічного світу, як непоказний сором'язливий хлопець стає у центрі уваги, бо він, виявляється, Хлопчик-який-вижив.

Тепер на юного чарівника чекають захопливі пригоди у Гоґвортсі, справжні друзі та смертельна небезпека від давнього ворога його сім'ї. Чи стане йому до снаги боротьба зі злими чарами?..

Перекладена книга «Гаррі Поттер і філософський камінь» українською мовою у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Над перекладом працював поет та публіцист Віктор Морозов, якого вважають кращим перекладачем Джоан Роулінг.


Оглавление

Розділ 1. Хлопчик, що вижив 
Розділ 2. Зникле скло 
Розділ 3. Листи від нікого 
Розділ 4. Ключник 
Розділ 5. Алея діаґон 
Розділ 6. Поїздка з платформи номер дев'ять і три чверті 
Розділ 7. Сортувальний капелюх 
Розділ 8. Майстер чарівного зілля 
Розділ 9. Опівнічна дуель 
Розділ 10. Гелловін 
Розділ 11. Квідич 
Розділ 12. Дзеркало Яцрес 
Розділ 13. Ніколас Фламель 
Розділ 14. Норберт, норвезький хребтоспин 
Розділ 15. Заборонений ліс 
Розділ 16. Крізь люк 
Розділ 17. Чоловік з двома обличчями Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!