Скажена математика: зачарований ліс

Скажена математика: зачарований ліс
Автор Линда Бертола
ISBN 978-617-12-4106-0
Cтраниц 56
Год 2018
Язык Украинский
Издательство Клуб Семейного Досуга
Обложка Мягкая
0 грн.

Аннотация издательства

Рівень 1-2.

Наступну книгу "Скажена математика. Школа чародіїв", рівень 3-5 ви можете купити тут. 

«Скажена математика» – це серія книг із захопливими історіями, які мотивують швидко розібратися, що до чого у великому та цікавому світі чисел! Виконуючи математичні вправи, розв’язуючи головоломки та дослухаючись до порад героїв на сторінках книги дитина швидко навчиться виконувати прості математичні дії та розвиватиме свою цікавіть до цієї науки.

У кожній книзі важливі терміни подані у формі гри, завдання та вправи — у стилі «зроби сам», а ще — цілих 8 сторінок яскравих стікерів! Безліч цікавезних математичних історій, завдяки яким дитина навчиться розуміти відношення чисел, навчатиметься з ними працювати, додавати, віднімати та дуже добре, уважно й правильно рахувати.

Зачарований ліс — це домівка тварин, які щодня втрапляють у купу пригод. Вони, ведучи за собою маленького читача, стануть йому першими справжніми гідами у цікавий світ математики.

У цій книжці-зошиті ви знайдете: 
Тлумачення та порівняння чисел 
Групування десяток, інтуїтивне читання чисел більше сотні 
Принципи додавання, віднімання та множення як повторення додавання 
Ментальна стратегія рахування 
Логічні пазли 
Математику можна вивчати, розважаючись. 
Мерщій відкривайте книжку та починайте!Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!