Стів Джобс (українською мовою)

Стів Джобс (українською мовою)
Автор Мария Сердюк
ISBN 978-617-7453-24-5
Cтраниц 144
Год 2018
Язык Украинский
Издательство Агенция АЙПИО
Обложка Мягкая

191 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 1000 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Хто надихав Стіва Джобса? Яку всесвітньо відому компанію створив Стів, окрім Apple? Чим Джобс цікавився окрім точних наук?

Ця книга — захоплююча розповідь про життя новатора в IT-технологіях, творця одного з найвідоміших брендів, геніального оратора, талановитого керівника, людини, що змінила світ!

Історія життя Стіва Джобса буде корисною для кожного члена сім’ї. Це багатогранна книга-біографія з якої можна дізнатися цікаві факти з різних областей. Книжка захопить і дорослого, і дитину. Її цікаво читати разом чи самостійно, це чудовий спосіб проводити дозвілля. У кінці кожного розділу є питання-завдання, котрі не лише допоможуть запам’ятати корисну інформацію, а й підштовхнуть на роздуми, що насамперед потрібно робити, щоб бути першим, як Стів Джобс.

Читаючи книгу «Стів Джобс», дитина дізнається, що завдяки інтересу до науки, Стів ще в дитинстві відрізнявся нестандартним мисленням, що стало основою формування його особистості. Саме приклад Джобса доводить: людина, котра мислить не так як усі, котра уникає шаблонів у вирішенні задач на шляху до мети, здатна вплинути на світ, змінити його на краще та досягнути величних успіхів.

Стіву не завжди щастило, не завжди все вдавалося з першого разу, проте він ніколи не боявся починати з початку та йшов за покликом серця та інтуїції.


Оглавление

РОЗДІЛ ПЕРШИЙ. Надзвичайний хлопчик
РОЗДІЛ ДРУГИЙ. Перша «зарплата»
РОЗДІЛ ТРЕТІЙ. Нові друзі
РОЗДІЛ ЧЕТВЕРТИЙ. «Сині коробочки»
РОЗДІЛ П’ЯТИЙ. Перше кохання
РОЗДІЛ ШОСТИЙ. Довгий шлях 
РОЗДІЛ СЬОМИЙ. Неприємність
РОЗДІЛ ВОСЬМИЙ. Комп’ютерна революція. Початок
РОЗДІЛ ДЕВ’ЯТИЙ. Продовження комп’ютерної революції
РОЗДІЛ ДЕСЯТИЙ. Ліза
РОЗДІЛ ОДИНАДЦЯТИЙ. 1984 рік . Новий відлік
РОЗДІЛ ДВАНАДЦЯТИЙ. Наступний етап
РОЗДІЛ ТРИНАДЦЯТИЙ. Справи сімейні, справи сердечні
РОЗДІЛ ЧОТИРНАДЦЯТИЙ. І знову Apple 
РОЗДІЛ П’ЯТНАДЦЯТИЙ. iTunes, iPod, iPhone, iPad
РОЗДІЛ ОСТАННІЙ. Ще один ривок
Важливі датиОставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!