Блез Паскаль (українською мовою)

Блез Паскаль (українською мовою)
Автор Ольга Опанасенко
ISBN 978-617-7453-26-9
Cтраниц 112
Год 2018
Язык Украинский
Издательство Агенция АЙПИО
Обложка Мягкая

191 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 1000 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Яка азартна гра допомогла Блезу Паскалю відкрити новий розділ математики? Хто вплинув на його світогляд? З книжки-біографії «Блез Паскаль» дитина дізнається не лише про життя великого вченого, а й цікаві подробиці величних досягнень світової науки.

Розповідь про Блеза Паскаля захопить як дитину, так і дорослого. До того ж її можна читати разом, обговорюючи та роблячи висновки з прочитаного. У кінці кожного розділу є добірка питань-завдань, що допоможуть запам’ятати цікаві та важливі факти, а також зробити власні висновки щодо подій у житті головного героя.

Пробудити жагу до науки Блезу Паскалю допоміг його батько. Саме він замінив сину та двом дочкам школу та університет, тим самим виховавши своїх дітей талановитими та відкритими до знань. До свого 40річчя Паскаль зумів зробити десятки важливих відкриттів. В той час, коли більшість людей в різних країнах лишались неграмотними, Блез Паскаль у свої 19 винайшов лічильну машину, котра стала першою версією калькулятора.

Він вирізнявся своїми здібностями у всьому: в математиці, фізиці, природознавстві і навіть літературі! В його честь назвали одиницю вимірювання, трикутник в математиці, мову програмування. Крім вищезазначеного, Паскаль відомий світу як талановитий письменник та людина, яка змогла пробудити віру у Бога в багатьох людях. Не дивлячись на те, що протягом свого життя Паскаль тяжко хворів – це не зломило його допитливий дух, а навпаки допомогло стати великою людиною. Захоплива книга про Блеза Паскаля допоможе дитині з легкістю отримати нові знання, зацікавитися наукою та історією, а батькам буде корисною, так як допоможе зрозуміти як важливо підтримувати своїх дітей!

На прикладі сильної особистості та великого вченого, книга навчає, що величні чудеса не трапляються просто так, вони підвладні лише тим, хто працює над собою. Не варто кожну зазнану невдачу розцінювати як провал, адже кожна помилка – це лише крок уперед назустріч до своєї мети.


Оглавление

ГЛАВА ПЕРША, у якій ідеться про місто Клермон, шляхетні родини, 
що жили в ньому, та про хлопчика, якому судилося стати видатним ученим 
ГЛАВА ДРУГА, в якій батько вчить Блеза, а Блез дивує батька
ГЛАВА ТРЕТЯ, у якій до Блеза вперше приходить слава
ГЛАВА ЧЕТВЕРТА, в якій ідеться про найкращих друзів Блеза
ГЛАВА П’ЯТА, в якій на світ з’являється «Паскаліна»
ГЛАВА ШОСТА, в якій Блез починає сумніватися в науці
ГЛАВА СЬОМА, в якій Флоран Пер’є підіймається на гору, а Блез Паскаль робить нове відкриття
ГЛАВА ВОСЬМА, в якій ідеться про втрати, страждання і способи впоратися з ними
ГЛАВА ДЕВ’ЯТА, у якій гра в кості призводить до народження нової науки
ГЛАВА ДЕСЯТА, в якій знаменитий учений стає відлюдником
ГЛАВА ОДИНАДЦЯТА, в якій заради друзів Блез стає письменником і грається з вогнем
ГЛАВА ДВАНАДЦЯТА, у якій ідеться про те, як розрізнені думки 
стали гордістю французької літератури
ГЛАВА ТРИНАДЦЯТА, в якій Блез робить останні подарунки
ЕПІЛОГ Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!