Одрі Хепберн

Одрі Хепберн
Автор Наталья Павлищева
ISBN 978-617-7453-37-5
Cтраниц 112
Год 2018
Язык Украинский
Издательство Агенция АЙПИО
Обложка Мягкая
0 грн.

Аннотация издательства

Весь світ знає Одрі Хепберн як красиву талановиту актрису, вона подарувала світові унікальний стиль, якому досі наслідують, а також нову, абсолютно незвичайну жіночність, фільми з її участю стали класикою, і майже всі її висловлювання про життя продовжують досі надихати багатьох людей. Але ідеальне життя кінозірки приховувало також багато труднощів.

Дитинство Одрі проходило в часи Другої світової війни, їй довелося пережити жахи фашистської окупації, голод і смерть близьких людей, але Одрі змогла вистояти і почати жити заново. Вона змушена була попрощатися назавжди з мрією всього життя і знайти іншу. Вона ризикувала власним життям в гарячих точках світу, щоб привернути увагу громадськості до важливих проблем. Всі ці факти лише зайвий раз доводять, що Одрі Хепберн є однією з найкрасивіших жінок 20 століття, адже вона красива абсолютно в усьому, як всередині, так і зовні.

Одрі Хепберн абсолютно унікальна особистість, саме тому ви і ваші діти зможете почерпнути виняткові знання, які допоможуть гідно долати труднощі в житті, навчать бути наполегливим і відстоювати свою думку, допоможуть позитивно дивитися на світ, а також вірити в себе, в свою красу та унікальність .

Книга буде цікава як дітям, так і дорослим, після читання можна обговорювати прочитане. Добірки питань-вправ після кожної глави, допоможуть запам’ятати найголовніше і цікаве


Оглавление

РОЗДІЛ 1. Голодне дитинство 
РОЗДІЛ 2. Бродвей і Голлівуд — казка наяву 
РОЗДІЛ 3. «Римські канікули». Попелюшка навпаки 
РОЗДІЛ 4. Танцюють усі! 
РОЗДІЛ 5. «Історія черниці» 
РОЗДІЛ 6. Найзнаменитіший сніданок 
РОЗДІЛ 7. Із замазури в леді 
РОЗДІЛ 8. Найчудовіше пограбування. Не намагайтеся повторити
РОЗДІЛ 9. Мій дім — обитель щастя 
РОЗДІЛ 10. Друзі 
РОЗДІЛ 11. Айболить потрібен не лишень у казці 
РОЗДІЛ 12. Не будьте байдужими...Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!
Вы смотрели

Одрі Хепберн
Одрі Хепберн