Вчення дона Хуана

Вчення дона Хуана
Автор Карлос Кастанеда
ISBN 978-617-764-610-4
Cтраниц 272
Год 2018
Язык Украинский
Издательство Terra Incognita
Обложка Твердая

180 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 600 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

У 1960 році молодий аспірант-антрополог Каліфорнійського Університету Карлос Кастанеда відвідує Мексику з науковою метою – зібрати інформацію про лікарські рослини, які використовують індіанці у своїх цілительських практиках – та випадково знайомиться зі старим шаманом племені які Хуаном Матусом.

Ця зустріч круто змінить не тільки його життя, але й життя багатьох мільйонів читачів по всьому світу, адже з неї почнеться відлік нової ери – ери New Age.

Книга «Вчення дона Хуана» розповідає про перших п’ять років учнівства Кастанеди у загадкового індіанця, який посвятив його у таємниці мольфарства. Написана Кастанедою як наукова робота з антропології для вузького кола фахівців, книга згодом стає бестселером і робить її автора всесвітньовідомим. Продовженням розповіді про дона Хуана та магічний світ мексиканських шаманів стали книги «Окрема реальність», «Подорож до Ікстлану», «Розповіді про силу», «Дарунок Орла» та інші (усього 12 книг).

Перша частина книги – це польові щоденники Кастанеди про перші роки його учнівства у дона Хуана; друга частина («Структурний аналіз») – спроба автора систематизувати отриману інформацію і оформити її як наукову працю.Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!
Вы смотрели

Вчення дона Хуана
Вчення дона Хуана