Заборонена книга. Знахарська біблія. Народна магія. Книга 2

Заборонена книга. Знахарська біблія. Народна магія. Книга 2
Автор Богдан Барна
Cтраниц 210
Год 2013
Язык Украинский
Издательство Токмак
Обложка Мягкая
0 грн.

Аннотация издательства

Перед вами книга-посібник, яка розрахована на широке коло читачів, а також на тих, хто цікавиться народною медициною. Заборонена знахарська біблія, яку ви тримаєте в руках, не з’явилась на світ сама по собі, нічого не з’являється на світ просто так, так повинно бути.

Це невмируще, вічно живе знання народної магії, наука наших пращурів, яка досягає своїм корінням у найглибшу язичну давнину.

Народна магія переплелася, злилася з християнськими молитвами та псалмами, якими користувалися в ті давні часи і користуються в наш час.

Знахарі лікують недужих від всякого лиха словом, голосом, молитвами, магічним кодом в замовляннях, водою і вогнем у магічних ритуалах, диким зіллям, ягодами, грибами.

Були такі гіркі чорні часи, коли лікування недужиж було заборонено. В той час ключ таємничої народної магії знахарями був прихований у душі та памяті. А тепер я повертаю вас, шановні читачі, до невичерпаної святої живої криниці українського тисячолітнього цілительства.Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!