Майдан. Нерассказанная история

Майдан. Нерассказанная история
Автор Соня Кошкина
ISBN 978-966-2665-58-1
Cтраниц 432
Год 2015
Язык Русский
Издательство Брайт Букс
Обложка Мягкая

142 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 1000 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Революція Гідності змінила хід української історії, і незважаючи на те, що бажані зміни та покращення ситуації в країні не відбулися миттєво це був початок. Початок змін, які йдуть важко, але все ж таки модернізують людей, країну, суспільство.

У цій книзі зібрано інтерв’ю з очевидцями та активними учасниками буремної зими. Автор намагалася якомога точніше описати події, що відбувалися, на майдані. Крім того, Соня Кошкіна розповідає про домовленості між політиками, які в той час як люди були на барикадах, відстоювали свої особисті інтереси, та домовлялися про своє майбутнє. Крім того, автор намагається побудувати хронологічну картину подій, що відбувалися, з посиланням на документи. По-суті цю книгу можна вважати літописом революційних подій Другої української революції в новітній історії.

Наскільки об’єктивною вийшла історія Революції Гідності авторства Соні Кошкіної судити можуть лише читачі, але незважаючи на оцінку читача, ця книга стане черговою частинкою пазлу, з якого складеться реальна картина того, що відбулося в Україні у 2013-2014р.
Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!