Акварельна подорож Італією. Книга з живопису

Акварельна подорож Італією. Книга з живопису
Автор Виталий Дець, Андрей Герасимюк
ISBN 978-6177373710
Cтраниц 54
Год 2017
Язык Украинский
Издательство Середняк Т. К.
Обложка Мягкая

600 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 600 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Книга-самовчитель «Акварельна подорож Італією» показує, як у декілька кроків можна навчитися малювати аквареллю. 
В основі книги лежить методика швидкого навчання живопису, створена художником Віталієм Дець. Вона написана у співавторстві з майстром акварелі – Андрієм Герасимюком, який офіційно входить до 20-ти кращих акварелістів світу. Автори діляться своїми професійними знаннями і секретами акварелі у формі інтерактивних покрокових уроків, та навчає як писати картини з натури або фотографії. 

Книга надрукована на італійському акварельному папері і містить в собі чисті аркуші з легким контуром, щоб читач міг малювати свої акварелі у безпосередньо книзі! Готовий малюнок можна легко вирізати і оформити у рамку, яка може стати чудовим подарунком. Зручний розмір книги дозволяє брати її з собою у подорожі чи прогулянки.

23 покрокових уроки, 38 місць для картин 10х15 см + 4 картини 13х18 см.

Про авторів
Віталій Дець – український художник, відомий своїм методом швидкого навчання живопису за один день. Віталій – один із перших, хто розпочав такі майстер-класи в Україні. Починаючи з 2005 року, понад 5000 людей створили свої перші картини в його студії. Він – фіналіст конкурсу TOYP 2014 за особисті досягнення і створення унікальної методики, за якою розроблена ця книга.

Андрій Герасимюк – відомий український художник-аквареліст, який входить у двадцятку кращих акварелістів світу. Він був фіналістом конкурсу журналу «The Artist’s Magazine» і конкурсу «XXI Century Watercolor Open Competition», організованого Королівським товариством акварелістів. Він винайшов багато унікальних акварельних методик і ділиться своїми секретами як з любителями, так і з професіоналами.Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 600 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!