Держава в третьому тисячолітті

Держава в третьому тисячолітті
Автор Ганс Адам II князь Лихтенштейна
ISBN 978-617-7606-00-9
Cтраниц 224
Год 2017
Язык Украинский
Издательство ДІПА
Обложка Твердая

204 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 1000 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Ганс-Адам II, 15-й князь Ліхтенштейну вважає свій твір кулінарною книгою політичних рад, зібраних його предками впродовж століть і ним самим протягом життя для побудови держави, в якій буде всім добре.

Ганс-Адам II зійшов на трон 1989 року, а правив як регент з 1984 року. У своїй книзі «Держава в третьому тисячолітті» князь розглядає сучасну державу з різних позицій: як глава держави, як політик, який боровся за голоси народу, як бізнесмен, як історик, який вивчав вплив військової промисловості, транспорту й економіки на розвиток держави. Він викладає ідеї, які тривалий час працювали на відродження його країни після Другої світової війни та захоплення Східної Європи Радянським Союзом. Князю вдалося перетворити населення своєї країни на одне з найбагатших у світі.

Велика частина книги присвячена ролі демократії в розвитку його країни. Автор вважає, що громадяни держави більше не мають розглядатися як службовці держави. Навпаки, держава має служити інтересам своїх громадян. Ганс-Адам II реформував економіку та змінив конституцію, надавши народу право на зміну форми правління з монархії на республіканську.

Оригінальні й несподівані ідеї та пропозиції, які викладає автор, можуть стати перевтіленням урядів на щось дійсно таке, що працює для людей. Думки, приклади та обґрунтування глави держави однієї з найуспішніших країн Європи безсумнівно привернуть читачів.Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!