Лаґом. Шведські секрети щасливого життя

Лаґом. Шведські секрети щасливого життя
Автор Лола Экерстрём
ISBN 978-617-7498-78-9
Cтраниц 192
Год 2017
Язык Украинский
Издательство КМ-Букс
Обложка Твердая
0 грн.

Аннотация издательства

«Lagom» в перекладі з шведської мови означає «достатній», «помірний». Якщо лейтмотив «хюгге» - це комфорт, то суть «лагом» - баланс того, що по-справжньому необхідно.

Основна ідея цієї філософії полягає в умінні зберігати рівновагу, наприклад, між роботою і відпочинком, користю і задоволенням. Так, політична система в країні є здоровий баланс між капіталізмом і соціалізмом.

За останні три місяці починаючи з січня 2017 року інтернет-користувачі згадували «лагом» в інстаграмі і твіттері більше 500 тисяч разів.

Правила життя за lagom
Головний принцип полягає в тому, щоб відмовитися від масового конс'юмеризму, якому сьогодні слідує велика частина населення. Шведи переконані, що справжнє джерело позитивних емоцій - це не речі, а користь, яку ти приносиш суспільству. «Лагом» не закликає відмовитися від матеріальних благ. Сенс в тому, щоб користуватися речами, практичними для вас і суспільства в цілому.

Ось кілька порад, як зробити життя більш впорядкованим і не завантажувати її зайвими деталями:
Ведіть звіти про свої витрати;
Так ви зможете стежити за тим, на які непотрібні речі витрачаєте гроші і що заважає вам відкладати на необхідні покупки.
Дотримуйтеся мінімалізму і робіть все зі смаком;

Швеція вважається однією з найбільш екологічно чистих країн світу, а також державою з дуже високим рівнем життя. Досягти цього вдалося завдяки правилу «Reduce, Reuse, Recycle». Це означає: скоротити споживання води і енергії, по можливості повторно використовувати речі і переробляти відходи. Замість того щоб викидати непотрібні вам предмети, віддавайте їх в благодійні фонди або дизайнерам, які знайдуть їм нове застосування.

Купуйте кімнатні рослини;
По-перше, рослини виробляють кисень. По-друге, як довели вчені, рослини піднімають настрій і допомагають зосередитися на роботі, що створить ідеальний баланс у вашому житті.


Оглавление

Зауваження від автора
Вступ+використання
Культура+емоційність
Їжа+свята
Здоров'я+добробут
Краса+мода
Декор+дизайн
Соціальне життя+дозвілля
Робота+бізнес
Гроші+фінанси
Природа+екологічний світогляд
Лаґом у мінливому світі
Про автора
Подяки
 Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!