Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху

Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху
Автор Хоаким Де Посада
Cтраниц 112
Год 2018
Язык Украинский
Издательство Клуб Семейного Досуга
Обложка Твердая
0 грн.

Аннотация издательства

• Продано мільйони примірників у всьому світі
• Це переверне ваші уявлення про успіх та успішність

«Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху» – це рецепт довго- строкового успіху.
Гарві Маккей, автор бестселерів New York Times

Чому життя за принципом «тут і зараз» не зробить вас успішною людиною? Бо для того щоб стати щасливи- ми, заможним та успішним необхідно вміти чекати. Терпіння – ось, що допоможе просунутися вперед в цьому житті. Хоакім де Посада розповідає про цікавий стен- фордський експеримент, в ході якого чотирирічним дітлахам запропонували поласувати зефіром. Але з од- нією умовою: якщо вони не з’їдять його одразу, а по- чекають п’ятнадцять хвилин, то отримають подвійну порцію. Результати дослідження приголомшили науков- ців: через кілька років діти, які не накинулися на зефір, досягли значного успіху в житті та кар’єрі. Автор дово- дить, що вміння або невміння поступитися миттєвою ви- годою здатне визначати вашу подальшу долю. Ви готові відмовитися від великого шматка сьогодні, щоб він став ще більше завтра? Ця книжка для тих, хто готовий змінити звичний спосіб життя заради май- бутнього успіху.

Про автора
Хоакім де Посада

автор бестселерів, ад’юнкт-професор університету Майамі, доктор психо- логії, один із десяти кращих латиноа- мериканських мотиваційних ораторів, є членом Американського товариства журналістів і авторів, Американської асоціації психотерапії, Міжнародної асоціації менеджерів-консультантів. Він провів майстер-класи та семінари для торгово-промислових організа- цій, корпорацій, спортивних команд та компаній більш ніж у 30 країнах світу. Разом з Еллен Сінґер, попу- лярною письменницею, володаркою чисельних престижних премій та спі- вавторкою кількох його книг, де Посада здійснив справжній прорив у психології успіху.Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!