Путінократія. Людина влади та її система

Путінократія. Людина влади та її система
Автор Райтшустер Борис
ISBN 978-617-7203-61-1
Cтраниц 352
Год 2015
Издательство Виват
Обложка Твердая

184 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 600 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

Книжка стала політичним бестселерому Німеччині. Вона витримала два перевидання німецькою мовою і тепер уперше друку?ться українською. 

Відомий німецький журналіст Борис Райтшустер показу? читачеві всі грані особистості президента Росії Путіна ? людини розумної, харизматичної, владної і жорстокої. Як він прийшов до влади і яким чином до цього причетна система КДБ? Чому росіяни обрали такого правителя і яку роль у цьому відіграла всенародна ностальгія за ?совком?? До яких методів вдавалися Путін та його оточення, щоб зміцнити свої позиції, і як далеко сяга? своїм корінням тероризм у Росії? Що взагалі змінилося у величезній країні з приходом до влади клану Путіна? 

Тут ? відповідь на запитання, як саме змогла людина поставити на коліна найбільшу країну, при цьому налаштувавши проти себе весь цивілізований світ.Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!