Рейс (укр.мова)

Рейс  (укр.мова)
Автор Сергей Лойко
ISBN 978-617-7418-22-0
Cтраниц 448
Год 2017
Язык Украинский
Издательство Брайт Букс
Обложка Мягкая

157 грн.

Купить
У нас бесплатная доставка заказов при покупке книг на сумму от 1000 грн и хорошие цены.
Покупайте книги ВЫГОДНО!

Аннотация издательства

В основі роману-трилера Сергія Лойка «Рейс» лежать реальні події. Посеред кривавої війни, розв’язаної Росією, головний герой Сергій Альохін спочатку самостійно, а потім із допомогою американської журналістки розслідує обставини загибелі своєї родини – дружини і двох маленьких доньок, що летіли в пасажирському «Боїнгу», збитому над Донбасом.

Альохін, який був опером, свого часу викрав общак бандитів і затаївся в Лос-Анджелесі на своїй яхті. Він не цікавився політикою, нічого не знав про війну в Україні, поки сам не став її жертвою. Під час свого приватного розслідування Сергій опиняється в самому пеклі війни на сході України серед «ополченців» і російських солдатів, що підступно вторглися в суверенну державу.

Слідами втікача йдуть бандити, чекісти, добровольці й маніяк – серійний убивця. Альохіну треба вижити за всяку ціну, щоби довідатися, хто й чому вбив його родину. Він не чекатиме закінчення міжнародного розслідування та трибуналу. Утікач сам тепер і слідчий, і прокурор, і адвокат, і суддя, і кат. І він не завагається, коли знайде злочинців і доведе для себе їхню провину…


Оглавление

Пролог. Зiзнання Кошового Роздiл перший. Бiла мiтка Бульдога Альохiна Роздiл другий. Замовлення Книжника Роздiл третiй. Азимут Хорунжого Роздiл четвертий. SCOTCH ® STRETCHABLE TAPE Роздiл п’ятий. Бункер Роздiл шостий. Болiвар Роздiл сьомий. «Ел Джi» Роздiл восьмий. Одкровення Роздiл дев’ятий. «Камандарiя» Роздiл десятий. The Bitch Роздiл одинадцятий. Компот Роздiл дванадцятий. Гiтлер Роздiл тринадцятий. Троянди Роздiл чотирнадцятий. Рядовий полiтрук Роздiл п’ятнадцятий. Руський мiр Роздiл шiстнадцятий. Тетянка Роздiл сiмнадцятий. Ку-клукс-клан Роздiл вiсiмнадцятий. Геттiсберг Роздiл дев’ятнадцятий. «Героям слава!» Роздiл двадцятий. Лiгво звiра Роздiл двадцять перший. Шрам РоздIл двадцять другий. Погоня РоздIл двадцять третiй. Барвиха РоздIл двадцять четвертий. SWAP Роздiл двадцять п’ятий. Табакерка Епiлог. 20 грудня примiтки про автора


Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!
Вы смотрели

Рейс  (укр.мова)
Рейс (укр.мова)