Вовче

Вовче
Автор Константин Чабала
ISBN 978-966-97622-7-6
Cтраниц 176
Год 2017
Язык Украинский
Издательство ДІПА
Обложка Твердая
0 грн.

Аннотация издательства

Ця книга - про війну і про людей, які зіткнулися з війною. Про те, що було і що могло б бути. Ви можете дізнатися себе або когось із друзів серед героїв «Вовче» або одного з оповідань, що входять в книгу.

І ніколи не можна напевно сказати: цей конкретний шматок вигаданий, або записаний «тут і зараз». Бо війна - вона дуже різноманітна і різнопланова. Все що можна, це спробувати зафіксувати якісь миті.

Я спробував. Сподіваюся, що вам буде цікаво.

У повісті «Вовче» розповідається кілька епізодів з життя однієї з позицій. Ви зможете опинитися в шкурі Вовка, і від його імені дружити, служити, воювати. Познайомитеся з невгамовним Жорою, дізнаєтеся про чоловіка Олі, прочитаєте вірші Жені і багато іншого.

Збірка оповідань - миті цієї війни. Подекуди героїчні. Іноді душевні. Іноді сумні. Загалом - прості і чесні.Оставьте свой отзыв

Для наших клиентов – бесплатная доставка при покупке книг на сумму от 1000 грн по Киеву курьером, по Украине - почтой и курьерскими службами. Книги, которые есть в наличии на складе в Киеве, мы доставляем в течение 1-2 дней. Покупайте у нас хорошие книги ВЫГОДНО!
Вы смотрели

Вовче
Вовче